#DioničarVrsta RačunaBroj Dionica% IzdanihVrijednost
1GRUBIŠIĆ VINKOOsnovni račun68,31441.79%0.00
2SENJAK FRANJOOsnovni račun40,33824.68%0.00
3GRUBIŠIĆ JAGOROsnovni račun35,38921.65%0.00
4HPB D.D.Skrbnički račun7980.49%0.00
5MITIĆ RANKOOsnovni račun5610.34%0.00
6IVANOVIĆ IVAN BOŽIDAROsnovni račun4780.29%0.00
7BULEŠIĆ ANAOsnovni račun4050.25%0.00
8CERPOsnovni račun3560.22%0.00
9MITIĆ BRANKAOsnovni račun3540.22%0.00
10BURGER IVAN-EUGENOsnovni račun2920.18%0.00
UKUPNO147,28590.10%0.00

Odaberi Vremenski Raspon

-0-
-0-
Podaci su ograničeni na zadnjih 30 dana. Pretplatite se za potpune podatke.