Dionice > Kalendar dividendi

Kalendar Dividendi (Zagrebačka burza)

DruštvoTickerObjavaDividendaPrinosEx-Dividend DatumDatum Stjecanja PravaDatum Isplate
Jadroagent d.d.JDGT2023-01-025.001.95%2023-01-092023-01-102023-01-13
ACI d.d.ACI2022-12-209.570.99%2023-02-202023-02-212023-02-28
Professio energia d.d.DLPR2022-12-060.66--2022-12-142022-12-152022-12-31
Kutjevo d.d.KTJV2022-10-250.121.88%2022-12-092022-12-122022-12-15
Imperial d.d.HIMR2022-08-084.634.33%2022-09-272022-09-282022-09-29
Valamar Riviera d.d.RIVP2022-08-080.163.88%2022-09-262022-09-272022-09-28
Quattro logistika d.dQTLG2022-08-080.28--2022-08-242022-08-252022-08-26
Turisthotel d.d.TUHO2022-08-0126.544.46%2022-09-092022-09-122022-09-19
Čakovečki mlinovi d.d.CKML2022-07-130.666.60%2022-09-052022-09-062022-09-21
Professio energia d.d.DLPR2022-07-120.80--2022-08-292022-08-302022-09-30
Plava Laguna d.d.PLAG2022-07-0511.194.48%2022-08-252022-08-262022-09-16
Plava Laguna d.d.PLAG22022-07-0511.22--2022-08-252022-08-262022-09-16
Primo Real Estate d.d.M7PR2022-06-231.304.90%2022-07-042022-07-052022-07-07
Atlantska plovidba d.d.ATPL2022-06-202.655.34%2022-09-292022-09-302022-10-28
Adriatic osiguranje d.d.JDOS2022-05-1327.874.64%2022-07-202022-07-212022-08-22
Brodogradilište Viktor Lenac d.d.VLEN2022-05-120.166.72%2022-07-082022-07-112022-07-21
Kutjevo d.d.KTJV2022-05-120.192.97%2022-06-262022-06-272022-07-12
Atlantic Grupa d.d.ATGR2022-05-051.663.40%2022-06-232022-06-242022-07-05
Professio energia d.d.DLPR2022-05-030.13--2022-05-052022-05-062022-06-06
Medika d.d.MDKA2022-05-02185.814.65%2022-04-292022-05-022022-05-04
CIAK Grupa d.d.CIAK2022-05-020.233.48%2022-06-142022-06-152022-07-08
Kraš d.d.KRAS2022-04-291.331.50%2022-07-182022-07-192022-08-12
Meritus ulaganja d.d.MRUL2022-04-291.330.91%2022-06-202022-06-212022-06-24
SPAN d.d.SPAN2022-04-290.661.65%2022-06-162022-06-172022-07-01
Končar - Elektroindustrija d.d.KOEI2022-04-281.731.37%2022-06-242022-06-252022-07-10
Ericsson Nikola Tesla d.d.ERNT2022-04-218.493.47%2022-06-302022-07-012022-07-22
Mon Perin d.d.MONP2022-04-150.132.46%2022-06-302022-07-012022-07-22
ZAIF Breza d.d.BRIN2022-04-140.434.63%2022-05-272022-05-312022-06-15
Adris Grupa d.d.ADRS2022-04-132.063.32%2022-06-142022-06-152022-07-05
Adris Grupa d.d.ADRS22022-04-132.063.96%2022-06-142022-06-152022-07-05