Investiramo logo
Investiramo logo
HR
Prijavi se
Novi Račun
HR

Kalendar Dividendi (ZSE)

DruštvoTickerObjavaDividendaPrinosEx-Dividend DatumDatum Stjecanja PravaDatum Isplate
Istarska kreditna banka Umag d.d.IKBA20.02.2024.15.003.52%03.04.2024.04.04.2024.18.04.2024.
Croatia osiguranje d.d.CROS19.01.2024.151.2711.64%08.03.2024.11.03.2024.18.03.2024.
Croatia osiguranje d.d.CROS219.01.2024.151.2711.64%08.03.2024.11.03.2024.18.03.2024.
ACI d.d.ACI13.12.2023.18.391.89%05.02.2024.06.02.2024.13.02.2024.
HPB d.d.HPB10.11.2023.2.611.21%27.12.2023.28.12.2023.24.06.2024.
Kutjevo d.d.KTJV06.11.2023.0.152.65%18.12.2023.19.12.2023.20.12.2023.
Quattro logistika d.dQTLG28.07.2023.0.05--24.08.2023.25.08.2023.13.09.2023.
Professio energia d.d.DLPR07.07.2023.2.50--09.08.2023.10.08.2023.21.08.2023.
Plava Laguna d.d.PLAG03.07.2023.11.192.74%05.09.2023.06.09.2023.29.09.2023.
Plava Laguna d.d.PLAG203.07.2023.11.22--05.09.2023.06.09.2023.29.09.2023.
Tekstilpromet d.d.TKPR31.05.2023.3.752.21%13.07.2023.14.07.2023.10.08.2023.
Atlantic Grupa d.d.ATGR16.05.2023.1.001.77%06.07.2023.07.07.2023.14.07.2023.
Agram banka d.d.KBZ09.05.2023.1.554.35%20.06.2023.21.06.2023.14.07.2023.
The Garden Brewery d.d.GARB03.05.2023.12.00--23.06.2023.26.06.2023.30.06.2023.
Medika d.d.MDKA02.05.2023.215.002.91%28.04.2023.02.05.2023.04.05.2022.
Stanovi Jadran d.d.STJD02.05.2023.0.360.99%06.07.2023.07.07.2023.20.07.2023.
Kraš d.d.KRAS28.04.2023.1.351.13%12.06.2023.13.06.2023.10.07.2023.
Meritus ulaganja d.d.MRUL28.04.2023.1.400.62%17.07.2023.18.07.2023.21.07.2023.
Primo Real Estate d.d.M7PR28.04.2023.0.602.26%24.05.2023.25.05.2023.29.05.2023.
SPAN d.d.SPAN28.04.2023.1.332.63%10.06.2023.20.06.2023.03.07.2023.
CIAK Grupa d.d.CIAK27.04.2023.0.152.19%21.06.2023.22.06.2023.15.07.2023.
Adris Grupa d.d.ADRS26.04.2023.2.352.87%26.06.2023.27.06.2023.20.07.2023.
Adris Grupa d.d.ADRS226.04.2023.2.353.89%26.06.2023.27.06.2023.20.07.2023.
Končar - Elektroindustrija d.d.KOEI21.04.2023.2.000.91%27.06.2023.28.06.2023.13.07.2023.
Croatia osiguranje d.d.CROS213.04.2023.14.861.14%05.06.2023.06.06.2023.28.06.2023.
Ericsson Nikola Tesla d.d.ERNT13.04.2023.6.002.84%19.06.2023.20.06.2023.11.07.2023.
Mon Perin d.d.MONP12.04.2023.0.182.26%21.06.2023.23.06.2023.14.07.2023.
Končar - D&ST d.d.KODT06.04.2023.13.741.33%29.05.2023.31.05.2023.15.06.2023.
Končar - D&ST d.d.KODT206.04.2023.13.741.33%29.05.2023.31.05.2023.15.06.2023.
Podravka d.d.PODR05.04.2023.2.651.60%15.06.2023.16.06.2023.14.07.2023.