Investiramo logo
Investiramo logo
HR
Prijavi se
Novi Račun
HR

Kalendar Dividendi (ZSE)

DruštvoTickerObjavaDividendaPrinosEx-Dividend DatumDatum Stjecanja PravaDatum Isplate
Professio energia d.d.DLPR22.05.2024.1.50--21.06.2024.24.06.2024.09.09.2024.
CIAK Grupa d.d.CIAK07.05.2024.0.182.65%18.06.2024.19.06.2024.12.07.2024.
Agram banka d.d.KBZ06.05.2024.2.005.56%17.06.2024.18.06.2024.10.07.2024.
Kraš d.d.KRAS02.05.2024.1.501.21%24.06.2024.25.06.2024.24.07.2024.
Lošinjska plovidba - holding d.d.LPLH02.05.2024.0.601.76%12.06.2024.13.06.2024.08.07.2024.
Medika d.d.MDKA02.05.2024.200.003.08%30.04.2024.02.05.2024.07.05.2024.
Stanovi Jadran d.d.STJD30.04.2024.0.100.27%01.07.2024.02.07.2024.19.07.2024.
Meritus ulaganja d.d.MRUL30.04.2024.2.301.05%15.07.2024.16.07.2024.19.07.2024.
SPAN d.d.SPAN30.04.2024.0.300.66%21.06.2024.24.06.2024.05.07.2024.
Zagrebačka burza d.d.ZB29.04.2024.0.051.87%13.06.2024.14.06.2024.21.06.2024.
Primo Real Estate d.d.M7PR29.04.2024.1.074.03%10.06.2024.11.06.2024.14.06.2024.
Plava Laguna d.d.PLAG26.04.2024.15.003.97%15.07.2024.16.07.2024.19.07.2024.
Plava Laguna d.d.PLAG226.04.2024.15.03--15.07.2024.16.07.2024.19.07.2024.
Adris Grupa d.d.ADRS25.04.2024.2.573.17%05.07.2024.08.07.2024.24.07.2024.
Adris Grupa d.d.ADRS225.04.2024.2.574.27%05.07.2024.08.07.2024.24.07.2024.
The Garden Brewery d.d.GARB25.04.2024.5.00--02.07.2024.03.07.2024.04.07.2024.
Atlantic Grupa d.d.ATGR24.04.2024.1.202.18%04.07.2024.05.07.2024.12.07.2024.
JANAF d.d.JNAF24.04.2024.30.953.44%30.07.2024.31.07.2024.04.08.2024.
Končar - Elektroindustrija d.d.KOEI19.04.2024.2.500.98%26.06.2024.27.06.2024.12.07.2024.
KONČAR - Distributivni i specijalni transformatori d.d.KODT16.04.2024.31.752.00%19.06.2024.20.06.2024.05.07.2024.
Končar - D&ST d.d.KODT216.04.2024.31.752.04%19.06.2024.20.06.2024.05.07.2024.
ZAIF Breza d.d.BRIN09.04.2024.0.504.55%29.05.2024.31.05.2024.14.06.2024.
Mon Perin d.d.MONP09.04.2024.0.212.56%25.06.2024.26.06.2024.15.07.2024.
Croatia osiguranje d.d.CROS08.04.2024.116.378.49%09.07.2024.10.07.2024.08.08.2024.
Croatia osiguranje d.d.CROS208.04.2024.116.378.49%09.07.2024.10.07.2024.08.08.2024.
Podravka d.d.PODR29.03.2024.3.202.07%13.06.2024.14.06.2024.12.07.2024.
INA d.d.INA28.03.2024.24.004.71%18.06.2024.19.06.2024.12.07.2024.
Podravska banka d.d.PDBA27.03.2024.4.507.26%09.05.2024.10.05.2024.07.06.2024.
Auto Hrvatska d.d.AUHR22.03.2024.8.003.81%09.05.2024.10.05.2024.24.05.2024.
Ericsson Nikola Tesla d.d.ERNT22.03.2024.15.007.11%02.07.2024.03.07.2024.--