Dionice > Kalendar dividendi

Kalendar Dividendi (Zagrebačka burza)

DruštvoTickerObjavaDividendaPrinosEx-Dividend DatumDatum Stjecanja PravaDatum Isplate
Imperial d.d.HIMR2022-08-0834.924.34%2022-09-272022-09-282022-09-29
Valamar Riviera d.d.RIVP2022-08-081.204.17%2022-09-262022-09-272022-09-28
Quattro logistika d.dQTLG2022-08-080.28--2022-08-242022-08-252022-08-26
Turisthotel d.d.TUHO2022-08-01200.004.85%2022-09-092022-09-122022-09-19
Čakovečki mlinovi d.d.CKML2022-07-135.006.99%2022-09-052022-09-062022-09-21
Professio energia d.d.DLPR2022-07-126.00--2022-08-292022-08-302022-09-30
Plava Laguna d.d.PLAG2022-07-0584.305.27%2022-08-252022-08-262022-09-16
Plava Laguna d.d.PLAG22022-07-0584.55--2022-08-252022-08-262022-09-16
Primo Real Estate d.d.M7PR2022-06-239.764.88%2022-07-042022-07-052022-07-07
Atlantska plovidba d.d.ATPL2022-06-2020.005.22%2022-09-292022-09-302022-10-28
Adriatic osiguranje d.d.JDOS2022-05-13210.004.84%2022-07-202022-07-212022-08-22
Brodogradilište Viktor Lenac d.d.VLEN2022-05-121.177.80%2022-07-082022-07-112022-07-21
Kutjevo d.d.KTJV2022-05-121.403.03%2022-06-262022-06-272022-07-12
Atlantic Grupa d.d.ATGR2022-05-0550.0013.97%2022-06-232022-06-242022-07-05
Professio energia d.d.DLPR2022-05-031.00--2022-05-052022-05-062022-06-06
Medika d.d.MDKA2022-05-021400.004.96%2022-04-292022-05-022022-05-04
CIAK Grupa d.d.CIAK2022-05-021.773.85%2022-06-142022-06-152022-07-08
Kraš d.d.KRAS2022-04-2910.001.45%2022-07-182022-07-192022-08-12
Meritus ulaganja d.d.MRUL2022-04-2910.001.00%2022-06-202022-06-212022-06-24
SPAN d.d.SPAN2022-04-295.002.16%2022-06-162022-06-172022-07-01
Končar - Elektroindustrija d.d.KOEI2022-04-2813.001.49%2022-06-242022-06-252022-07-10
Ericsson Nikola Tesla d.d.ERNT2022-04-2164.004.08%2022-06-302022-07-012022-07-22
Mon Perin d.d.MONP2022-04-151.002.56%2022-06-302022-07-012022-07-22
ZAIF Breza d.d.BRIN2022-04-143.255.86%2022-05-272021-05-312021-06-15
Adris Grupa d.d.ADRS2022-04-1315.503.69%2022-06-142022-06-152022-07-05
Adris Grupa d.d.ADRS22022-04-1315.504.13%2022-06-142022-06-152022-07-05
Croatia osiguranje d.d.CROS22022-04-13112.001.72%2022-06-012022-06-022022-06-23
Agram banka d.d.KBZ2022-04-0610.605.70%2022-05-172022-05-182022-06-10
Podravka d.d.PODR2022-04-0413.002.36%2022-07-132022-07-142022-08-12
Končar - D&ST d.d.KODT2022-04-0169.203.20%2022-06-072022-06-082022-06-23