Dionice > Kalendar dividendi

Kalendar Dividendi (Zagrebačka burza)

DruštvoTickerObjavaDividendaPrinosEx-Dividend DatumDatum Stjecanja PravaDatum Isplate
Primo Real Estate d.d.M7PR2022-06-239.764.88%2022-07-042022-07-052022-07-07
Atlantska plovidba d.d.ATPL2022-06-2020.004.15%------
Adriatic osiguranje d.d.JDOS2022-05-13210.003.89%2022-07-202022-07-212022-08-22
Kutjevo d.d.KTJV2022-05-121.402.69%2022-06-262022-06-272022-07-12
Brodogradilište Viktor Lenac d.d.VLEN2022-05-121.176.54%2022-07-082022-07-112022-07-21
Atlantic Grupa d.d.ATGR2022-05-0550.003.14%2022-06-232022-06-242022-07-05
Professio energia d.d.DLPR2022-05-031.00--2022-05-052022-05-062022-06-06
CIAK Grupa d.d.CIAK2022-05-021.774.02%2022-06-142022-06-152022-07-08
Medika d.d.MDKA2022-05-021400.004.86%2022-04-292022-05-022022-05-04
SPAN d.d.SPAN2022-04-295.001.98%2022-06-162022-06-172022-07-01
Kraš d.d.KRAS2022-04-2910.001.32%2022-07-182022-07-192022-08-12
Meritus ulaganja d.d.MRUL2022-04-2910.001.00%2022-06-202022-06-212022-06-24
Končar - Elektroindustrija d.d.KOEI2022-04-2813.001.48%2022-06-242022-06-252022-07-10
Ericsson Nikola Tesla d.d.ERNT2022-04-2164.003.60%2022-06-302022-07-012022-07-22
Mon Perin d.d.MONP2022-04-151.002.50%2022-06-302022-07-012022-07-22
Breza d.d.BRIN2022-04-143.256.25%2022-05-272021-05-312021-06-15
Adris Grupa d.d.ADRS22022-04-1315.503.88%2022-06-142022-06-152022-07-05
Adris Grupa d.d.ADRS2022-04-1315.503.56%2022-06-142022-06-152022-07-05
Croatia osiguranje d.d.CROS22022-04-13112.001.58%2022-06-012022-06-022022-06-23
Agram banka d.d.KBZ2022-04-0610.605.05%2022-05-172022-05-182022-06-10
Podravka d.d.PODR2022-04-0413.002.28%2022-07-132022-07-142022-08-12
Končar - D&ST d.d.KODT2022-04-0169.203.01%2022-06-072022-06-082022-06-23
Končar - D&ST d.d.KODT22022-04-0169.203.01%2022-06-072022-06-082022-06-23
JANAF d.d.JNAF2022-03-2975.361.35%2022-07-262022-07-272022-08-01
INA d.d.INA2022-03-2398.002.90%2022-06-212022-06-222022-07-14
Auto Hrvatska d.d.AUHR2022-03-1630.003.53%2022-05-122022-05-132022-05-25
HT d.d.HT2022-03-108.004.51%2022-05-042022-05-052022-05-16
Jadroagent d.d.JDGT2022-03-0750.003.29%2022-04-202022-04-212022-04-26
Ilirija d.d.ILRA2022-02-283.502.03%2022-04-152022-04-192022-05-10
Zagrebačka banka d.d.ZABA2022-02-236.279.95%2022-04-132022-04-142022-05-06