Investiramo logo
Investiramo logo
HR
Prijavi se
Novi Račun
HR

Pregled Tržišta (ZSE)12. April 2024.

1M
3M
6M
YTD
1Y
2Y
5Y
MAX
2,829.89
+18.77
+0.67%

Nadzorna Lista

TickerDruštvoCijenaPromjena%Δ Dnevno%Δ YTD
Trebate biti prijavljeni kako bi koristili nadzornu listu.

Najveće Promjene

TickerDruštvoCijenaPromjena%Δ Dnevno%Δ YTD
ADRSAdris Grupa d.d. 81.00+2.00+2.53%+1.25%
KOEIKončar - Elektroindustrija d.d. 260.00+6.00+2.36%+39.04%
KODT2Končar - D&ST d.d. 1410.00+30.00+2.17%+63.95%
JDGTJadroagent d.d. 290.00+6.00+2.11%0.00%
HIMRImperial d.d. 109.00+2.00+1.87%+3.81%
DLKVDalekovod d.d. 2.42-0.04-1.63%+3.42%
ATPLAtlantska plovidba d.d. 43.80-1.20-2.67%-17.36%
SAPNSaponia d.d. 80.00-4.50-5.33%-15.79%
IGHInstitut IGH d.d. 12.70-1.20-8.63%+22.12%
VARTVarteks d.d. 0.18-0.10-35.71%-30.77%
Prijavite se za pristup svim podacima i alatima.

Objave Dividendi

Objavljeno
Ticker
Iznos
Prinos
09.04.
BRIN
0.50
4.31%
09.04.
MONP
0.21
2.58%
08.04.
CROS
116.37
9.54%
08.04.
CROS2
116.37
9.54%

Objave Financijskih Izvještaja

Objavljeno
Ticker
Period
Revidirano
09.04.
VDZG
2023 FY
Da
09.04.
MONP
2023 FY
Da
08.04.
CROS
2023 FY
Da
08.04.
VIDU
2023 FY
Da

Burzovne Novosti

Naslov
Objavljeno

Ostali Izvori

Promjene top 10 dioničara za11. April 2024.
Popis DionicaZagrebačka burza