Pregled Tržišta (Zagrebačka Burza) na 

1M
3M
6M
YTD
1Y
2Y
5Y
MAX
2,011.78
+15.07
+0.75%

Moje Dionice

TickerDruštvoCijenaPromjena%Δ Dnevno%Δ YTD
Trebate biti prijavljeni kako bi koristili monitor.

Najveće Promjene

TickerDruštvoCijenaPromjena%Δ Dnevno%Δ YTD
HTPOHTP Orebić d.d. 89.50+8.00+9.82%-40.33%
TPNGTankerska Next Generation d.d. 54.40+2.80+5.43%+30.14%
DLKVDalekovod d.d. 17.00+0.80+4.94%-79.27%
ZBZagrebačka burza d.d. 11.50+0.50+4.55%-4.17%
PLAGPlava Laguna d.d. 1660.00+40.00+2.47%-1.19%
INGRINGRA d.d. 11.75-0.20-1.67%-6.75%
ILRAIlirija d.d. 172.00-8.00-4.44%+1.18%
DDJHĐuro Đaković Grupa d.d. 1.61-0.09-5.29%-24.41%
SLPFSZAIF d.d. 19.80-2.20-10.00%-3.41%
VJSNVjesnik d.d. 5.75-2.25-28.13%-17.86%

Objave Dividendi

Objavljeno
Ticker
Iznos
Prinos
2022-06-23
M7PR
9.76
4.88%

Burzovne Novosti

Naslov
Vrijeme

Ostali Izvori

Promjene top 10 dioničara za
Popis DionicaZagrebačka Burza