Pregled Tržišta (Zagrebačka Burza) na 
29. rujan 2022.

1M
3M
6M
YTD
1Y
2Y
5Y
MAX
1,906.28
+5.82
+0.31%

Moje Dionice

TickerDruštvoCijenaPromjena%Δ Dnevno%Δ YTD
Trebate biti prijavljeni kako bi koristili monitor.

Najveće Promjene

TickerDruštvoCijenaPromjena%Δ Dnevno%Δ YTD
SNBASlatinska banka d.d. 54.50+4.90+9.88%+32.28%
KTJVKutjevo d.d. 46.20+2.40+5.48%-6.48%
HPBHPB d.d. 810.00+10.00+1.25%+10.96%
HTHT d.d. 179.00+1.00+0.56%-3.50%
VLENBrodogradilište Viktor Lenac d.d. 15.00-0.70-4.46%+69.49%
ADPLAD Plastik d.d. 73.00-4.00-5.19%-55.89%
ULPLAlpha Adriatic d.d. 98.00-7.00-6.67%-4.85%
GRNLGranolio d.d. 45.00-5.00-10.00%+60.71%
VARTVarteks d.d. 3.78-0.42-10.00%-37.52%

Burzovne Novosti

Naslov
Vrijeme

Ostali Izvori

Promjene top 10 dioničara za30. rujan 2022.
Popis DionicaZagrebačka Burza